Skip links

Worm Magic

Yeni nesil, Yoğunlaştırılmış Sıvı Solucan Gübresi ,Kırmızı Kaliforniya (Eisenia Foetida) ırkı solucanların %100 Hayvansal ve Bitkisel atıktan üretmiş olduğu  1. kalite Solucan Humusunun, hidrokavitasyon teknolojisi yardımı ile moleküler düzeyde parçalanarak sıvılaştırılması ile elde edilir.

Worm Magic, tüm tarla ve sera ürünlerinde, meyva bahçesi ve bağlarda, süs bitkileri ve sebze yetiştiriciliğinde, çim alanlarda, park ve bahçelerde güvenle kullanabileceğiniz %100 ekolojik bir üründür.

Neden Worm Magic?

  • İçeriğinde suda çözünmeyen katı madde ihtiva etmez, böylece damla sulama ve pulverizasyon sistemlerinde tıkanmalara yol açmaz.
  • Yüksek oranda humik asit, bitki besin maddeleri, faydalı bakteriler ve doğal bitki büyüme hormonları içerir.
  • Bitki besin maddeleri ve humik asitler nano boyutlara düşürüldüğü için bitkiler tarafından emilimi çok daha kolay ve yoğun olur.
  • Üretim tamamen doğal yöntemlerle yapılır ve % 100 ekolojiktir.
  • Proses esnasında solucan humusunun içerdiği aerobik ve anaerobik bakteriler uyku durumuna (dormancy) geçerler ve faaliyetleri durur.  Böylece bakteriyel bozulma engellenir ve ürün raf ömrü uzar.
  • Kavitasyon teknolojisi ile moleküler düzeyde parçalanan solucan gübresi içeriğindeki; vitaminler, enzimler, doğal büyüme hormonları, aminoasitler, mikro elementler, mikro humat molekülleri ile şelatlanarak “mikrohumik molekül bileşimi” oluştururlar. Bitki tarafından kolaylıkla emilebilen mikrohumik molekül bileşimi bitkinin dengeli biçimde beslenmesine yardımcı olur.
51677721_1244960138992577_7926622406901235712_n

Worm Magıc’in Faydaları

İncele

Worm Magıc’in Kullanım Bilgileri

İncele